Draci 3 Interaktivní líhnoucí se Bezzubka

 
 Interaktivní dráček Bezzubka, který se vylíhne z vajíčka
  • 2 399 Kč 650 Kč –27 %
    1 445,45 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 3.2.2020
1 749 Kč
Kategorie: INTERAKTIVNÍ HRAČKY
Hmotnost: 1.13 kg
Doporučený věk: od 4 let
Baterie: 2 x AA 1,5V
velikost balení: 254x203x203 mm
 
Dračí vejce, ve kterém je dračí kamarád Bezzubka z animáku Jak vycvičit draka 3. Interaktivní líhnoucí se Bezzubka disponuje zvukovými a světelnými efekty a nabízí celkem 7 typů interaktivních her, během kterých si vycvičíte svého vlastního draka. Bezzubku probudíte opakovaným zatřesením vajíčka, ze kterého se po chvíli začne ozývat vrčení. Opětovným zatřesením a nakláněním vajíčka se Bezzubka po chvíli začne klubat ze skořápky ven. Po vylíhnutí je připravena na lekce létání a plivání plazmy. Nesmíte také zapomenout Bezzubku nakrmit a nechat jí odpočinout. Výška vajíčka je cca 18 cm, velikost vylíhnuté Bezzubky cca 15 cm.
 
 
 
 

Podobné produkty

Draci 3 Interaktivní líhnoucí se Bezzubka


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Spin Master je jedna z vedoucích celosvětových společností, působící v dětském zábavním průmyslu a zabývající se hlavně vývojem, výrobou a prodejem širokého portfolia značkových hraček, společenských her a také zábavných programů pro děti. Spin Master je známý značkami, které vyhrávají celosvětová ocenění v tomto průmyslu, jako jsou Hatchimals, Bunchems, PawPatrol, Meccano, Bakugan, Air Hogs, Zoomera a další. Spin Master patří mezi několik světových producentů, kteří produkují seriálové příběhy ke svým značkám a zároveň úspěšně podporují tyto značky i licenčními produkty. Mezi nejznámější seriálové hity patří Bakugan nebo současný hit PawPatrol, který je vysílán ve 160 zemích světa.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací