Hasbro Littlest Pet Shop Zdobený salón

Zažij spoustu zábavy v salonu se svými oblíbenými petšopáčky!

  • 399 Kč 74 Kč –19 %
    268,60 Kč bez DPH
  • Prodej skončil
325 Kč
Kategorie: Littlest Pet Shop
Hmotnost: 0.25 kg
Doporučený věk: od 4 let
Velikost balení: 156x153x48 mm
 
Chceš strávit celý den v salonu? To je zábava, která tu ještě nebyla! Celé balení je zároveň salonem plným překvapení, ve kterém si s petšopáčky můžeš hrát. Balení obsahuje vždy 2 různé petšopáčky s doplňky. Posbírej všechny petšopáčky a vydej se na opravdové dobrodružství Littlest Pet Shop!
 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie firmy Hasbro započala ve 20. letech minulého století, byla založena v roce 1923 v USA, kdy dva bratři Hassenfeldové - polští emigranti - založili malou rodinnou firmu - HASsenfeldBROthers, vyrábějící školní pomůcky. Ovšem teprve jejich synové změnili firmu na HASBRO. Ve 40. letech se činnost firmy rozšířila na výrobu hraček, což přineslo šestinásobný nárůst obratů firmy! V následujícím desetiletí se již výrobky Hasbro prodávaly ve všech státech USA, aby pak následně v šedesátých letech pronikly na celý severoamerický kontinent. Dnes je Hasbro International jedním z největších výrobců her a hraček, jehož výrobky znají a milují děti na celém světě. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

Hasbro, specialista na hračky, je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a největším výrobcem deskových her na světě. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF.  Je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě - MonopolyHasbro ale nejsou jen Monopoly, ale také světoznámá hra Scrabble, výrobky Fur real friends, hry a stavebnice KRE-O, Littlest Pet Shop, My little Pony, Nerf, Play-Doh,  Playskool, Tonka, Transformers, Spiderman, Star Wars atd.