Cenově zvýhodněné

Ravensburger Dětský Globus (anglický) 180 dílků + 3D puzzle Váza Agatha Prada 216 dílků, Ravensburger

Sada 3D puzzle RAVENSBURGER Dětský Globus (anglický) 180 dílků a 3D puzzle Váza Agatha Prada 216 dílků

  • 1 399 Kč 500 Kč –36 %
    742,98 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
899 Kč
Kategorie: Puzzle 3D
Doporučený věk: od 9 let
Počet dílků: 180 + 216
Materiál: plast
Velikost: 20 cm + 24 cm
 

Cenově zvýhodněný set RAVENSBURGER 3D puzzleball Globus dětský (anglický) 180 dílků + 3D puzzle Váza Agatha Prada

Postavte si 3D Puzzleball globus s obrázky zvířátek z celého světa se skládá ze 180 dílků, které do sebe přesně zapadají. Složte si globus o průměru 20cm bez použití lepidla. Součástí balení je stojánek a návod.

3D puzzle Vázu Agatha Prada, skládající se z 216 přesně do sebe zapadajících plastových dílků, snadno složíte do tvaru vázy bez nutnosti použití lepidla. 216 pevných plastových dílků puzzle sloužících k vytvoření trendy vázy je kouzelným doplňkem pokoje každé dívky. Po složení lze do vázy umístit voděodolnou nádobku a naplnit ji vodou - stačí tedy pouze přidat květiny nebo ji použít jako dekoraci.

Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit modely slavných budov. Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu, zaručí tak vynikající stabilitu a celá stavba drží bez nutnosti lepení.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Ravensburger je předním dodavatelem puzzle, her a dalších výrobků po celém světě. Její historie sahá až do roku 1883 a od té doby se modrý trojúhelník loga Ravensburger stal především synonymem pro puzzle. Společnost Ravensburger se však nezabývá jen výrobou puzzle, ale také se velmi aktivně věnuje vývoji a výrobě stolních her.

Drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci. Puzzle jsou vyrobeny s použitím "Softclick Premium Puzzle" technologie, která používá tlustší a silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger) a ručně vyráběné výsekové raznice. Výsledkem jsou proto dílky kvalitní, hladké a bez papírového prachu. Každý dílek z puzzle Ravensburger je unikátní a perfektně zapadá do ostatních dílků. Puzzle představuje velmi vhodný prostředek k relaxaci po dlouhém náročném dni nebo jako výborná zábava o deštivém, nevlídném víkendu pro děti i dospělé.

Název puzzle (vyslovuje se "pɐzl"; v češtině též zdomácněla počeštěná žertovná výslovnost "pucle") pochází z angličtiny, kde toto slovo označuje jakoukoli skládačku, hříčku, nebo také křížovku i v přeneseném slova smyslu. Skutečným ekvivalentem je ale jigsaw puzzle, popisující skládačku vzniklou rozřezáním pomalovaného prkénka lupénkovou pilou nebo laserem. Skládání puzzle se dá označit jako tvůrčí činnost, která rozvíjí logické myšlení. Z jednotlivých dílků, které do sebe musejí přesně zapadat, se složí kýžený tvar či obrazec. Existuje také tzv. puzzle ball, kde jsou dílky zaoblené tak, že po složení z nich vznikne koule. Puzzle se může skládat třeba jen z několika velkých částeček (dětská), ale může jich být také několik tisíc. 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací