Alexander Tělo člověka

Vzdělávací hra Tělo člověka

  • 319 Kč 40 Kč –13 %
    230,58 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
279 Kč
Kategorie: PUZZLE A HRY
Hmotnost: 0.56 kg
Doporučený věk: od 10 let
Velikost: 24,5 x 30,5 x 5 cm
Položka byla vyprodána...
 

Kvíz Tělo člověka je vzdělávací hra pro 2 - 4 hráče, při které se seznámíte se stavbou lidského těla a jeho fungováním. Její účastníci mezi sebou soutěží tak, že postupně jeden za druhým odpovídají na otázky uvedené na kartách otázek a odpovědí podle barvy políčka, na kterém umístí svoji figurku. V tomto kvízu je tématem otázek stavba a fungování lidského těla. Během vzrušující zábavy se hráči mohou dozvědět mnoho zajímavých faktů o stavbě a činnosti vlastního těla. Vítězem hry s stává ten hráč, který řekne nejvíce bezchybných odpovědí. Hra obsahuje 47 karet otázek a odpovědí, 25 karet s obrázky, 4x2 kusy karet s písmeny "a" a "b", hrací desku, 4 figurky, hrací kostku, přesýpací hodiny, blok a návod ke hře.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander je již přes 30 let specialistou na naučné a vzdělávací hry pro děti od 3 let věku, pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti. Poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice. Hry vznikají ve spolupráci s odborníky na dětskou výchovu a vzdělávání a jsou přizpůsobovány i těm nejmenším. Kvalitu her ALEXANDER dokazují ocenění, která pravidelně získávají v soutěžích a hodnocení odborníků i veřejnosti.

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací