Hasbro Fur Real Friends Klokanice Josefínka

S roztomilou klokanicí Josefínkou zažijete spoustu zábavy!

  • 2 699 Kč 700 Kč –25 %
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
1 999 Kč
Kategorie: INTERAKTIVNÍ HRAČKY
Hmotnost: 1.53 kg
Doporučený věk: od 4 let
Baterie: 4xAA
Materiál: plast, plyš
Velikost balení: 381x393x152 mm
 
Roztomilá hnědá klokanice je novým přírůstkem do party zvířátek FurReal. Teď můžete mít vlastní plyšovou kamarádku, která je jako živá. Dejte ji nakrmit z lahvičky, stiskněte tlapičku a ona vám něco poví nebo zazpívá. Úžasné zvířátko na mazlení a hraní. Navíc je Klokanice Josie velmi zodpovědná miminka a umí pečlivě pohlídat malé klokánky. Klokanice se hýbe, vydává 70+ zvukových kombinací a je sní kopec zábavy. Výška klokanice je cca 36cm.
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie firmy Hasbro započala ve 20. letech minulého století, byla založena v roce 1923 v USA, kdy dva bratři Hassenfeldové - polští emigranti - založili malou rodinnou firmu - HASsenfeldBROthers, vyrábějící školní pomůcky. Ovšem teprve jejich synové změnili firmu na HASBRO. Ve 40. letech se činnost firmy rozšířila na výrobu hraček, což přineslo šestinásobný nárůst obratů firmy! V následujícím desetiletí se již výrobky Hasbro prodávaly ve všech státech USA, aby pak následně v šedesátých letech pronikly na celý severoamerický kontinent. Dnes je Hasbro International jedním z největších výrobců her a hraček, jehož výrobky znají a milují děti na celém světě. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

Hasbro, specialista na hračky, je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a největším výrobcem deskových her na světě. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF.  Je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě - MonopolyHasbro ale nejsou jen Monopoly, ale také světoznámá hra Scrabble, výrobky Fur real friends, hry a stavebnice KRE-O, Littlest Pet Shop, My little Pony, Nerf, Play-Doh,  Playskool, Tonka, Transformers, Spiderman, Star Wars atd.