O nás

Milé děti, vážení rodiče,

vítáme Vás na stránkách eshopu HrackyJVJ.cz. Nabízíme hračky pro malé i větší holky a kluky. Prodáváme pouze značkové a licenční hračky od renomovaných výrobců jako je LEGO®, Bruder, Ravensburger, Hasbro, Spin Master, Simba, Smoby, Mac Toys, Klein, atd. Proč nakoupit hračky právě u nás? Zboží, které vidíte máme skutečně ve vlastním skladu, informace o počtu kusů zboží je aktualizována on-line. Zboží, které je momentálně vyprodáno se v nabídce zobrazuje s informací o nedostupnosti a nelze jej objednat. O stavu Vaší objednávky, včetně skutečné expedici zásilky, Vás průběžně informujeme emailem. Provozovatelem tohoto internetového obchodu je firma JVJ HLOBIL s.r.o., která navazuje na dlouholetou tradici kamenného obchodu s hračkami v Berouně. Předností a inspirací činnosti naší firmy je především spokojenost našich zákazníků, k nimž přistupujeme odpovědně, slušně a seriozně. Pevně věříme, že Vám, našim zákazníkům, budeme stále schopni nabídnout co nejširší sortiment hraček pro nejcennější bytosti naší společnosti – Vaše děti. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni, a rádi se vrátíte k nákupu v našem internetovém obchodě.

 

Na častou otázku zákazníků, zda máme ZBOŽÍ SKLADEM, odpovídáme, že vše co je v eshopu inzerováno máme SKUTEČNĚ ULOŽENO VE VLASTNÍM SKLADU, připraveno k okamžitému odběru. Aktualizace stavu skladu je online.

 

V případě Vašich dotazů, podnětů nebo získání doplňujících informací nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím zákaznické podpory na email adrese: info@hrackyjvj.cz nebo prostřednictvím telefonu: +420 605 708 274

 

Děkujeme za Vaši návštěvu. Tým pracovníků HračkyJVJ.cz Vám přeje příjemný nákup.

HračkyJVJ.cz - Váš eshop s jistotou kamenného obchodu