Věrnostní program

Proč se registrovat? Zkuste to a získejte spousty výhod! 

Pro využití členských výhod v e-shopu www.hrackyjvj.cz a získání VIP cen musíte být na webu registrovaní = přihlášení do svého účtu. 

Pokud jste svoje heslo pro přihlášení zapomněli, nechte si od nás zaslat nové prostřednictvím odkazu přihlášení (v pravém horním rohu), kde máte volbu - přihlášení, registrace či zaslání nového (zapomenutého) hesla. Po kliknutí na odkaz "zapomenuté heslo" Vám bude zaslán na email odkaz pro vytvoření hesla nového, které si zadáte přímo ve svém zákaznickém účtu.

Na položky umístěné v kategorii Výprodej, Cenově zvýhodněné kolekce, zboží v akci, exklusivní, starší a sběratelské sety z řady LEGO® se žádná další sleva z věrnostního programu již nevztahuje. Ceny uvedené u těchto produktů jsou konečné!

 

VĚRNOSTNÍ SLEVY - od 5.999,- Kč  -  3%

Počítají se ze zaplacených objednávek pouze pro registrované (koncové) zákazníky, které po součtu dosáhly výše uvedené ceny. Nejsou započítány objednávky, které sice byly uskutečněny, ale nebyly např. vyzvednuty z odběrných míst či od kurýra nebo nebyly zaplaceny a prodávajícímu následně vráceny. Sleva se počítá z objednávek uskutečněných za posledních 12 měsíců.

 

MNOŽSTEVNÍ SLEVY - od 6ks stejného zboží  -  5%

Tato sleva se započítává pro neregistrované i koncové zákazníky. Pokud nakoupíte stejný produkt v počtu 6-ti a více ks, ve výsledné objednávce se Vám automaticky započítá výše uvedená sleva.

 

SLEVOVÉ KUPÓNY - od 5.000,- Kč  -  5%

Jsou zasílány po dokončení objednávky na email uvedený zákazníkem, při objednávce jakéhokoliv produktu nad 5.000,- Kč = výsledná sleva 5%. Platnost kupónu jsou 3 kalendářní měsíce. Kupón je uplatňován na další nákup. Sleva lze uplatnit na všechny produkty kromě produktů značky LEGO®, LEGO®DUPLO® a sortiment, který je ve výprodeji, v akci, či cenově zvýhodněn.

 

Slevy nelze sčítat v maximální hodnotě, maximální výše slevy pro konkrétní objednávku je stanovena na 5%.

 

*Podmínky Věrnostního programu se mohou během roku měnit.