Nerf Ultra Two

  • 999 Kč 154 Kč –15 %
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.4.2024
845 Kč
Kategorie: Nerf
Hmotnost: 0.61 kg
Doporučený věk: od 8 let
Baterie: 6xAA
Velikost balení: 241x368x79 mm
 
Motorizovaný blaster NERF Ultra Two je ideální zbraň pro pořádnou akci Nerf. Díky otevřenému bubínku, lze blaster snadno a rychle dobít, navíc tak má střelec stále přehled kolik nábojů mu ještě zbývá. Překročte dosavadní meze s novými šipkami Nerf Ultra! Střílejte šipky na vzdálenost až 36 metrů. Osvojili jste si dovednosti a znalosti bojovníka NERF a nyní máte i pistoli a šipky, se kterými budete mít navrch! Nové šipky Nerf Ultra mají inovativní letku a špičku, technologii Aerofin a lehkou pěnu NERF Ultra. Jedná se o komplexní konstrukci, která z nich dělá ty nejdále létající šipky NERF v historii. Nabijte je do pistole NERF Ultra One a střílejte s nimi na úžasnou vzdálenost 36 metrů! (Za ideálních podmínek) 
NERF Ultra Two se dodává s 8 šipkami NERF Ultra. Pošlete šipky až do vzdálenosti 36 metrů. Jako zkušený bojovník NERF nyní získáte pistoli a šipky, s nimiž dosáhnete vynikající změny hry!
 

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie firmy Hasbro započala ve 20. letech minulého století, byla založena v roce 1923 v USA, kdy dva bratři Hassenfeldové - polští emigranti - založili malou rodinnou firmu - HASsenfeldBROthers, vyrábějící školní pomůcky. Ovšem teprve jejich synové změnili firmu na HASBRO. Ve 40. letech se činnost firmy rozšířila na výrobu hraček, což přineslo šestinásobný nárůst obratů firmy! V následujícím desetiletí se již výrobky Hasbro prodávaly ve všech státech USA, aby pak následně v šedesátých letech pronikly na celý severoamerický kontinent. Dnes je Hasbro International jedním z největších výrobců her a hraček, jehož výrobky znají a milují děti na celém světě. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

Hasbro, specialista na hračky, je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a největším výrobcem deskových her na světě. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF.  Je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě - MonopolyHasbro ale nejsou jen Monopoly, ale také světoznámá hra Scrabble, výrobky Fur real friends, hry a stavebnice KRE-O, Littlest Pet Shop, My little Pony, Nerf, Play-Doh,  Playskool, Tonka, Transformers, Spiderman, Star Wars atd.