LEGO Super Mario 71387 Dobrodružství s Luigim – startovací set

Sběratelská interaktivní stavebnice s LEGO® figurkami Luigim, růžovým Yoshim, Boom Boomem a Bone Goombou

  • 1 499 Kč 100 Kč –6 %
  • (>3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
1 399 Kč
Kategorie: Super Mario
Hmotnost: 0.48 kg
Doporučený věk: od 6 let
Počet dílků: 280
Počet figurek: 3
Rok vydání: 2021
 

Tento startovací set představuje vstupenku do jedinečného herního světa LEGO® Super Mario™. Vezměte děti do zábavného světa LEGO® Super Mario™ se startovacím setem Dobrodružství s Luigim. Jedná o skvělý dárek pro děti s LEGO® figurkou Luigiho, která dokáže pohotově reagovat prostřednictvím LCD displeje a reproduktoru. Děti LEGO Luigimu pomůžou překonávat různé překážky a budou sbírat digitální mince. Figurka dokáže komunikovat s růžovým Yoshim a protivníky Boom Boomem a Bone Goombou. Speciální akční kostka s otazníkem pak ukrývá jedinečné bonusy. Děti mohou hrát sólo nebo s kamarádem, když prostřednictvím Bluetooth propojí LEGO Luigiho s LEGO® Mariem (figurky navíc nejsou součástí). Návod na stavění najdete v bezplatné aplikaci LEGO Super Mario. Sběratelská sada z edice LEGO Super Mario přináší zcela nový způsob hraní s kultovními postavami ze světa Super Mario. Startovací sady, rozšiřující sety a další doplňky v podobě oblečků lze kombinovat neomezenými způsoby, díky čemuž mohou hráči neustále vytvářet nové herní úrovně. 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Lego je řada stavebnicových produktů, vyráběných rodinnou dánskou společností The LEGO Group sídlící v dánském Billundu. Vlajkovým produktem společnosti je původní série stavebnic obsahující tzv. Lego bricks, malé lego kostičky, které se dají libovolně skládat dohromady. Ty jsou ještě doplněny velkým množstvím dalších různobarevných dílů, minifigurkami (také nazývané minifigures) a spoustami dalšího, vzájemně kompatibilního materiálu. Z Lega lze postavit prakticky cokoliv - automobil, letoun, vlak, dům, hrad nebo zámek, sochu, vesmírné plavidlo a dokonce i funkčního robota. 

Program Lego byl mimořádně úspěšný, za půl století se vyrobilo kolem 600 miliard kostiček a vyrábí se kolem 36 miliard ročně, to jest v průměru asi 1140 kostiček každou sekundu. Je tak rozšířený, že název Lego se stal pojmem, kolem stavebnic vzniklo množství filmů a různých soutěží. Velké stavby z Lega se vystavují ve veřejných budovách.

Úspěch značky Lego je založen na velmi pečlivé výrobě s nepatrnými tolerancemi a vyleštěnými povrchy, na vhodně zvoleném plastu, který vydrží tisíce spojení a rozpojení, a ovšem i na důmyslné geometrii. Základní modul tvoří kostka o rozměrech 15 x 8 x 3,2 mm, na níž je v pravidelném rozestupu 8 mm rozloženo 8 spínacích výstupků o průměru 4,8 mm a výšce 1,7 mm. Pravidelná síť výstupků s roztečí přesně 8 mm je základem systému, kdežto délky a šířky kostiček jsou vždy o 0,2 mm menší. Mezi kostičkami tak vznikají mezery o šířce 0,2 mm, které umožňují dobrou manipulaci s nimi. Původní regenerovanou celulózu nahradil po dlouhém výzkumu akrylonitrilbutadienstyren (ABS), který je odolnější proti otěru. Plast se ohřívá na teplotu 232 °C a lisuje ve vstřikovacích lisech pod tlakem 25 až 150 tun, načež musí 15 sekund chladnout. Přípustná odchylka rozměrů kostiček je 0,02 mm.