LEGO® TECHNIC 42150 Monster Jam™ Monster Mutt™ Dalmatin

Kreativní hraní na motivy show Monster Jam™

  • 469 Kč 22 Kč –4 %
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.7.2024
447 Kč
Kategorie: Technic
Hmotnost: 0.41 kg
Doporučený věk: od 7 let
Počet dílků: 244
Rok vydání: 2023
 

Znáte dítě od 7 let, které miluje show Monster Jam™? Pak je natahovací model monster trucku Monster Jam Monster Mutt™ Dalmatin od LEGO® Technic pro něj tím pravým! Tato replika se pyšní autentickým designovým provedením a barvami a vzdává hold milovanému monster trucku. Natahovací pohon dětem umožní závodit nebo předvádět triky a kousky, které viděly ve skutečné aréně Monster Jam. Poskytněte dětem ještě více herních možností s tímto modelem 2 v 1, který lze přestavět na natahovací závodní tahač.

  • Model LEGO® Technic Monster Jam™ Monster Mutt™ Dalmatin s natahovacím pohonem
  • Natahovací pohon je zárukou strhujících závodů
  • Pro ještě více zábavy lze přestavět na druhý model – závodní tahač
  • Samozřejmostí jsou samolepky pro dotvoření autentického vzhledu
  • Tip na dárek pro děti od 7 let
  • Měří přes 11 cm na výšku, 19 cm na délku a 11 cm na šířku

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Lego je řada stavebnicových produktů, vyráběných rodinnou dánskou společností The LEGO Group sídlící v dánském Billundu. Vlajkovým produktem společnosti je původní série stavebnic obsahující tzv. Lego bricks, malé lego kostičky, které se dají libovolně skládat dohromady. Ty jsou ještě doplněny velkým množstvím dalších různobarevných dílů, minifigurkami (také nazývané minifigures) a spoustami dalšího, vzájemně kompatibilního materiálu. Z Lega lze postavit prakticky cokoliv - automobil, letoun, vlak, dům, hrad nebo zámek, sochu, vesmírné plavidlo a dokonce i funkčního robota. 

Program Lego byl mimořádně úspěšný, za půl století se vyrobilo kolem 600 miliard kostiček a vyrábí se kolem 36 miliard ročně, to jest v průměru asi 1140 kostiček každou sekundu. Je tak rozšířený, že název Lego se stal pojmem, kolem stavebnic vzniklo množství filmů a různých soutěží. Velké stavby z Lega se vystavují ve veřejných budovách.

Úspěch značky Lego je založen na velmi pečlivé výrobě s nepatrnými tolerancemi a vyleštěnými povrchy, na vhodně zvoleném plastu, který vydrží tisíce spojení a rozpojení, a ovšem i na důmyslné geometrii. Základní modul tvoří kostka o rozměrech 15 x 8 x 3,2 mm, na níž je v pravidelném rozestupu 8 mm rozloženo 8 spínacích výstupků o průměru 4,8 mm a výšce 1,7 mm. Pravidelná síť výstupků s roztečí přesně 8 mm je základem systému, kdežto délky a šířky kostiček jsou vždy o 0,2 mm menší. Mezi kostičkami tak vznikají mezery o šířce 0,2 mm, které umožňují dobrou manipulaci s nimi. Původní regenerovanou celulózu nahradil po dlouhém výzkumu akrylonitrilbutadienstyren (ABS), který je odolnější proti otěru. Plast se ohřívá na teplotu 232 °C a lisuje ve vstřikovacích lisech pod tlakem 25 až 150 tun, načež musí 15 sekund chladnout. Přípustná odchylka rozměrů kostiček je 0,02 mm.