Doprava zdarma

HASBRO Frozen 2 Velký hrad Arendelle

Exkluzivní velký hrad Arendelle inspirovaný oblíbenou pohádkou Frozen 2

  • 5 299 Kč 1 000 Kč –19 %
    3 552,89 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
4 299 Kč
Kategorie: Frozen 2
Hmotnost: 12 kg
Doporučený věk: od 3 let
Baterie: 3 x AAA
velikost balení: 762x762x229 mm
 
V nádherném hradu Arendelle si užiješ tu pravou ledovou zábavu. Hrad je 140 cm vysoký a 120 cm široký. Děti budou milovat majestátnost a eleganci hradu. Hrad je inspirovaný domovem princezen Elsy a Anny z oblíbené pohádky Frozen 2. Má 4 patra a krásné ledové brány. Po otevření těchto bran naleznete 7 nádherných pokojů a věž s řadou doplňků, jako je čajový stůl, trůn, toaletní stůl, klavír nebo pohovka.. Pomocí křišťálového balkonu se mohou panenky pohybovat mezi patry. Panenky nejsou součástí balení.
 
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie firmy Hasbro započala ve 20. letech minulého století, byla založena v roce 1923 v USA, kdy dva bratři Hassenfeldové - polští emigranti - založili malou rodinnou firmu - HASsenfeldBROthers, vyrábějící školní pomůcky. Ovšem teprve jejich synové změnili firmu na HASBRO. Ve 40. letech se činnost firmy rozšířila na výrobu hraček, což přineslo šestinásobný nárůst obratů firmy! V následujícím desetiletí se již výrobky Hasbro prodávaly ve všech státech USA, aby pak následně v šedesátých letech pronikly na celý severoamerický kontinent. Dnes je Hasbro International jedním z největších výrobců her a hraček, jehož výrobky znají a milují děti na celém světě. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

Hasbro, specialista na hračky, je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a největším výrobcem deskových her na světě. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF.  Je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě - MonopolyHasbro ale nejsou jen Monopoly, ale také světoznámá hra Scrabble, výrobky Fur real friends, hry a stavebnice KRE-O, Littlest Pet Shop, My little Pony, Nerf, Play-Doh,  Playskool, Tonka, Transformers, Spiderman, Star Wars atd.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací