Ravensburger Lepidlo Conserver 200 ml na 4000 dílků

Speciální tekuté lepidlo na puzzle


  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.4.2024
219 Kč
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.23 kg
 

Speciální tekuté lepidlo slouží ke zpevnění všech klasických puzzlí. 200 ml lahvička lepidla vystačí na cca 1,5m2, což jsou zhruba čtvery puzzle po 1000 dílcích. Práce s lepidlem je opravdu jednoduchá: nanesete lepidlo přiloženou houbičkou, která je součástí lahvičky, na vrchní stranu složeného puzzle a rovnoměrně po celé ploše rozetřete. Po ukončení práce s lepidlem omyjte houbičku pod tekoucí vodou. Doba schnutí podle nanesené vrstvy je cca 1 hodina.

Podobné produkty

RAVENSBURGER Lepidlo puzzle Conserver 200ml (1,5m²)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Ravensburger je předním dodavatelem puzzle, her a dalších výrobků po celém světě. Její historie sahá až do roku 1883 a od té doby se modrý trojúhelník loga Ravensburger stal především synonymem pro puzzle. Společnost Ravensburger se však nezabývá jen výrobou puzzle, ale také se velmi aktivně věnuje vývoji a výrobě stolních her.

Drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci. Puzzle jsou vyrobeny s použitím "Softclick Premium Puzzle" technologie, která používá tlustší a silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger) a ručně vyráběné výsekové raznice. Výsledkem jsou proto dílky kvalitní, hladké a bez papírového prachu. Každý dílek z puzzle Ravensburger je unikátní a perfektně zapadá do ostatních dílků. Puzzle představuje velmi vhodný prostředek k relaxaci po dlouhém náročném dni nebo jako výborná zábava o deštivém, nevlídném víkendu pro děti i dospělé.

Název puzzle (vyslovuje se "pɐzl"; v češtině též zdomácněla počeštěná žertovná výslovnost "pucle") pochází z angličtiny, kde toto slovo označuje jakoukoli skládačku, hříčku, nebo také křížovku i v přeneseném slova smyslu. Skutečným ekvivalentem je ale jigsaw puzzle, popisující skládačku vzniklou rozřezáním pomalovaného prkénka lupénkovou pilou nebo laserem. Skládání puzzle se dá označit jako tvůrčí činnost, která rozvíjí logické myšlení. Z jednotlivých dílků, které do sebe musejí přesně zapadat, se složí kýžený tvar či obrazec. Existuje také tzv. puzzle ball, kde jsou dílky zaoblené tak, že po složení z nich vznikne koule. Puzzle se může skládat třeba jen z několika velkých částeček (dětská), ale může jich být také několik tisíc.