Hasbro Monopoly pro všechny, kdo neradi prohrávají

Efekt lupa
  • 1 z 3

Vychutnejte si odplatu jako Mr. Monopoly!

  • 899 Kč 200 Kč –22 %
  • (>3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
699 Kč
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1.04 kg
Doporučený věk: od 8 let
Velikost balení: 266x400x41 mm
 
Jděte do toho, buďte „CHUDÁK“, získávejte speciální mince a proměňte je tak, abyste získali VĚTŠÍ A LEPŠÍ výhody. Ztráta je jen začátek! Když musíte udělat něco nepříjemného, například zaplatit nájemné, daně nebo jít do vězení, vyzvedněte si minci Útěchy! Jde o klasickou verzi hry Monopoly, kde se vyplatí být „chudák“. Nově obsahuje mince Útěchy, karty Šance a Pokladna. Vůbec poprvé se ve hře objevuje i figurka Mr. Monopoly, díky níž hráč získá výhody ve hře.
Hra obsahuje herní plán, 6 figurek, 1 figurku Mr. Monopoly, 6 referenčních karet, 26 karet Kupní smlouva, 16 karet Šance, 16 karet Pokladna, 32 domů, 12 hotelů, 2 kostky, 30 kartonových mincí Útěchy a balíček peněz. Hra je určena pro 2-6 hráčů.
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie firmy Hasbro započala ve 20. letech minulého století, byla založena v roce 1923 v USA, kdy dva bratři Hassenfeldové - polští emigranti - založili malou rodinnou firmu - HASsenfeldBROthers, vyrábějící školní pomůcky. Ovšem teprve jejich synové změnili firmu na HASBRO. Ve 40. letech se činnost firmy rozšířila na výrobu hraček, což přineslo šestinásobný nárůst obratů firmy! V následujícím desetiletí se již výrobky Hasbro prodávaly ve všech státech USA, aby pak následně v šedesátých letech pronikly na celý severoamerický kontinent. Dnes je Hasbro International jedním z největších výrobců her a hraček, jehož výrobky znají a milují děti na celém světě. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

Hasbro, specialista na hračky, je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a největším výrobcem deskových her na světě. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF.  Je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě - MonopolyHasbro ale nejsou jen Monopoly, ale také světoznámá hra Scrabble, výrobky Fur real friends, hry a stavebnice KRE-O, Littlest Pet Shop, My little Pony, Nerf, Play-Doh,  Playskool, Tonka, Transformers, Spiderman, Star Wars atd.