Hasbro Monopoly ženská edice

Hra na rychlé obchodování s vynálezy!

  • 699 Kč 120 Kč –17 %
  • (>3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 19.6.2024
579 Kč
Kategorie: Společenské hry
Doporučený věk: od 8 let
Velikost produktu: 400×270×45 mm
Rok vydání: 2019
 

Hasbro Monopoly Ženská edice oslavuje ženy vynálezkyně. Hráči se pohybují po desce a shromažďují kultovní věci, které by neexistovaly bez žen. WIFI, čokoláda, čip, cookies, neprůstřelné vesty atd. Toto je první hra, ve které ženy vydělávají více než muži, ale kdo jste, je na vás. Zahrnuje jedinečné žetony, které představují dobrodružného ducha paní Monopoly. Hra obsahuje hrací desku, 6 figurek (letadlo, pohár, hodinky, kniha, činka, klobouk), 24 karet Vynález, 16 karet Šance, 16 karet s truhlou, 12 sídel společnosti, 2 kostky, balíček peněz a pravidla hry. Určeno pro 2-6 hráčů.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie firmy Hasbro započala ve 20. letech minulého století, byla založena v roce 1923 v USA, kdy dva bratři Hassenfeldové - polští emigranti - založili malou rodinnou firmu - HASsenfeldBROthers, vyrábějící školní pomůcky. Ovšem teprve jejich synové změnili firmu na HASBRO. Ve 40. letech se činnost firmy rozšířila na výrobu hraček, což přineslo šestinásobný nárůst obratů firmy! V následujícím desetiletí se již výrobky Hasbro prodávaly ve všech státech USA, aby pak následně v šedesátých letech pronikly na celý severoamerický kontinent. Dnes je Hasbro International jedním z největších výrobců her a hraček, jehož výrobky znají a milují děti na celém světě. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

Hasbro, specialista na hračky, je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a největším výrobcem deskových her na světě. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF.  Je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě - MonopolyHasbro ale nejsou jen Monopoly, ale také světoznámá hra Scrabble, výrobky Fur real friends, hry a stavebnice KRE-O, Littlest Pet Shop, My little Pony, Nerf, Play-Doh,  Playskool, Tonka, Transformers, Spiderman, Star Wars atd.