BRUDER 3017 Traktor Claas Axion 950 se sněhovými řetězy a frézou

Traktor Claas Axion 950 se sněhovými řetězy a frézou

  • 1 499 Kč 380 Kč –25 %
    924,79 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
1 119 Kč
Kategorie: Traktory
Doporučený věk: od 4 let
Materiál: plast ABS
Měřítko: 1:16
Velikost: 480x180x210 mm
Rok vydání: 2016
Položka byla vyprodána...
 

Novinka roku 2016 - BRUDER 3017 Traktor Claas Axion 950 se sněhovými řetězy a frézou je model s propracovanými detaily a s mnoha funkcemi. Má otevíratelný motorový prostor, otevírací dveře, výškově nastavitelné závěsné zařízení, prosklenou kabinu, funkční řízení pomocí druhého volantu, který se zasune střešním oknem do stávajícího volantu a tím usnadňuje ovládání stroje. Sněhové řetězy na měkkých profilových kolech traktoru lze jednoduše demontovat a opět nasadit zpět. Součástí traktoru je BRUDER 2349 Sněžná fréza.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bruder je německá firma sídlící ve Fürthu, s továrnou v městečku Burgfarrnbach, kde se dodnes, z celkového objemu expedovaných hraček a modelů vyrábí 95% produkce. Jejich snahou je přiblížit modely vozidel co nejvíce skutečným zemědělským a stavebním strojům, traktorům, kombajnům a automobilům. Veškeré Bruder hračky jsou precizně zpracovány do nejmenších detailů v reálných barevných odstínech a vypadají jako opravdové stroje. Součástí mnoha Bruder hraček jsou opravdové funkční části, které dokreslují skutečnost a požitek ze hry. Kvalitní, pružný, lesklý, odolný a hlavně nezávadný ABS plast potvrzuje německou kvalitu. Firma Bruder vyrábí hračky, modely stavebních strojů, zemědělských strojů, nákladních a osobních vozidel, traktorů, kombajnů, motocyklů atd. Pro nejmenší je určena kategorie Roadmax a to již od 2 let.  Bworld zase představuje to, co hračkám Bruder dosud chybělo. Velmi úspěšná Bruder Profi série je nyní doplněna o farmáře, nářadí, přístřešky, stáje, stavby a další doplňky. Panáčci ohýbají nohy i ruce - mohou sedět ve strojích, zvedat nářadí nebo držet volant. Značkové výrobky Bruder jsou u dětí velmi oblíbené, protože jsou pro ně známé z reálného světa a v měřítku 1:16 jim bezvadně padnou do ruky. Bruder hračky můžete použít jak doma, tak venku, jsou totiž velice odolné. Mottem firmy Bruder je vyrábět hračky vysoké kvality a propracovanosti s ohledem na bezpečnost.

 

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací