Vážení zákazníci, na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 omezené platby v hotovosti. Proto jsme od dnešního dne pozastavili možnosti dobírky a platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tyto varianty nelze při objednání zboží zvolit. Upřednostňujte, prosím, online platební metody. Toto opatření má za cíl snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Děkujeme za pochopení!

Mac Toys 2 v 1 Geo věda

  • 1 z 3

Vyzkoušej si výbuch sopky!


  • 247,11 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 8.4.2020
299 Kč
Kategorie: Zkoumáme
Hmotnost: 0.29 kg
Doporučený věk: od 8 let
Velikost produktu: 280x355x60 mm
 

Vytvoř si svůj vlastní podvodní svět nebo si vyzkoušej výbuch sopky! Balení obsahuje ochranné brýle, nakreslené pozadí sopky, červenou barvu, nádobu na tekutý písek, prášek do pečiva, 2 trychtýře, ochranné rukavice, 3 balíčky písku a návod.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti MAC TOYS sahají až do roku 1991. Je významnou velkoobchodní společností zabývající se prodejem hraček. Její předností je stálé sledování světového trhu a výběr nových značek určených pro domácí trh. Prioritou distribuovaných výrobků je zejména bezpečnost a vysoká kvalita. Všechny výrobky musí splňovat nejpřísnější standardy českých i evropských norem. Výrobky, které jsou holdingem distribuovány, jsou tak pro naše zákazníky jistotou, odpovídající všem požadavkům na kvalitu.

 

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací