Ravensburger GraviTrax Dráha

Prodlužte své dráhy! Tato sada vám umožní pozdvihnout vaši kuličkovou dráhu na vyšší úroveň.
 
  • 599 Kč 100 Kč –16 %
  • (>3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.4.2024
499 Kč
Kategorie: Kuličkové dráhy GraviTrax
Hmotnost: 0.71 kg
Doporučený věk: od 8 let
Velikost balení: 190x190x48 mm
 
Máte svou Startovní sadu GraviTrax®, ale rádi byste posunuli zábavu na ještě vyšší úroveň? Žádný problém. Pořiďte si rozšiřující sadu, která umožňuje prodloužit délku trati a přidat další zajímavé prvky. Tato sada vám umožní prodloužit délku tratí a doplní vám další materiál pro stavbu sloupů. Rozšiřující sada posune celou hru na ještě vyšší úroveň. Jak dlouho dokážete udržet kuličku na dráze? Upusťte uzdu své fantazie a postavte ještě delší trať s novými výzvami. Vyzkoušejte platnost fyzikálních zákonů a užijte si spoustu zábavy bez ohledu na to, zda jste děti či dospělí. Tato rozšiřující sada obsahuje 16 velkých a 8 malých výškových dílů, 7 zatáček, 1 dlouhou, 2 střední a 3 krátké kolejnice, 1 křižovatku a 6 kuliček. Nezapomeňte, že bez Startovní sady GraviTrax® se neobejdete.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Ravensburger je předním dodavatelem puzzle, her a dalších výrobků po celém světě. Její historie sahá až do roku 1883 a od té doby se modrý trojúhelník loga Ravensburger stal především synonymem pro puzzle. Společnost Ravensburger se však nezabývá jen výrobou puzzle, ale také se velmi aktivně věnuje vývoji a výrobě stolních her.

Drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci. Puzzle jsou vyrobeny s použitím "Softclick Premium Puzzle" technologie, která používá tlustší a silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger) a ručně vyráběné výsekové raznice. Výsledkem jsou proto dílky kvalitní, hladké a bez papírového prachu. Každý dílek z puzzle Ravensburger je unikátní a perfektně zapadá do ostatních dílků. Puzzle představuje velmi vhodný prostředek k relaxaci po dlouhém náročném dni nebo jako výborná zábava o deštivém, nevlídném víkendu pro děti i dospělé.

Název puzzle (vyslovuje se "pɐzl"; v češtině též zdomácněla počeštěná žertovná výslovnost "pucle") pochází z angličtiny, kde toto slovo označuje jakoukoli skládačku, hříčku, nebo také křížovku i v přeneseném slova smyslu. Skutečným ekvivalentem je ale jigsaw puzzle, popisující skládačku vzniklou rozřezáním pomalovaného prkénka lupénkovou pilou nebo laserem. Skládání puzzle se dá označit jako tvůrčí činnost, která rozvíjí logické myšlení. Z jednotlivých dílků, které do sebe musejí přesně zapadat, se složí kýžený tvar či obrazec. Existuje také tzv. puzzle ball, kde jsou dílky zaoblené tak, že po složení z nich vznikne koule. Puzzle se může skládat třeba jen z několika velkých částeček (dětská), ale může jich být také několik tisíc.