Ravensburger GraviTrax Výtah

  • 1 z 3

Vyvezte kuličky zpátky nahoru!

  • 549 Kč 50 Kč –9 %
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.4.2024
499 Kč
Kategorie: Kuličkové dráhy GraviTrax
Hmotnost: 0.72 kg
Doporučený věk: od 8 let
Velikost balení: 190x190x48 mm
 
Vyvezte kuličky zpátky nahoru! S touto sadou můžete svou kuličkovou dráhu doslova vyzdvihnout na vyšší úroveň. Zapojte do své Startovní sady GraviTrax® Výtah a další stavební díly a vaše dráha bude ještě zajímavější. Kolik kuliček dopravíte Výtahem zpátky nahoru??? Balení obsahuje výtah, 7 stříbrných kuliček, průhlednou rovinu, 8 výškových velkých dílů, 4 výškové malé díly, dlouhou kolejnici, 2 střední a 3 krátké kolejnice a návod. Výtah je doplňující sadou dílků ke Startovní sadě GraviTrax®. Bez základní sady nejde použít.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Ravensburger je předním dodavatelem puzzle, her a dalších výrobků po celém světě. Její historie sahá až do roku 1883 a od té doby se modrý trojúhelník loga Ravensburger stal především synonymem pro puzzle. Společnost Ravensburger se však nezabývá jen výrobou puzzle, ale také se velmi aktivně věnuje vývoji a výrobě stolních her.

Drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci. Puzzle jsou vyrobeny s použitím "Softclick Premium Puzzle" technologie, která používá tlustší a silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger) a ručně vyráběné výsekové raznice. Výsledkem jsou proto dílky kvalitní, hladké a bez papírového prachu. Každý dílek z puzzle Ravensburger je unikátní a perfektně zapadá do ostatních dílků. Puzzle představuje velmi vhodný prostředek k relaxaci po dlouhém náročném dni nebo jako výborná zábava o deštivém, nevlídném víkendu pro děti i dospělé.

Název puzzle (vyslovuje se "pɐzl"; v češtině též zdomácněla počeštěná žertovná výslovnost "pucle") pochází z angličtiny, kde toto slovo označuje jakoukoli skládačku, hříčku, nebo také křížovku i v přeneseném slova smyslu. Skutečným ekvivalentem je ale jigsaw puzzle, popisující skládačku vzniklou rozřezáním pomalovaného prkénka lupénkovou pilou nebo laserem. Skládání puzzle se dá označit jako tvůrčí činnost, která rozvíjí logické myšlení. Z jednotlivých dílků, které do sebe musejí přesně zapadat, se složí kýžený tvar či obrazec. Existuje také tzv. puzzle ball, kde jsou dílky zaoblené tak, že po složení z nich vznikne koule. Puzzle se může skládat třeba jen z několika velkých částeček (dětská), ale může jich být také několik tisíc.