Monopoly pro mileniály

Zapomeň na nemovitosti, stejně si je nemůžeš dovolit!!!

  • 699 Kč 100 Kč –14 %
  • (>3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 31.5.2024
599 Kč
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0.97 kg
Doporučený věk: od 8 let
Velikost balení: 400x270x40 mm
 

Báječnou zábavu si vždy za peníze nekoupíš, ale zážitky – dobré nebo špatné, trvají věčně! Monopoly pro mileniály jsou zaměřené hlavně na zážitky, kterých musíš nasbírat, co nejvíc to jde! Cestuj po hrací ploše, navštěvuj zajímavá místa a získávej zážitky! Inkasuj žetony zážitku za návštěvu nejlepších destinací - od kamarádova gauče, přes veganské bistro až po týdenní meditační kurz! Vyhrává hráč, který nasbírá největší počet žetonů zážitku, nikoliv nejvíce peněz! Balení obsahuje hrací plán, 6 figurek, 16 karet Destinace, 16 karet Šance, 16 karet Pokladna, 64 žetonů zážitku, balíček peněz, 2 kostky a průvodce hrou. Nová verze Monopoly pro mileniály je skvělý způsob zábavy a výborně stráveného času se svými přáteli.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie firmy Hasbro započala ve 20. letech minulého století, byla založena v roce 1923 v USA, kdy dva bratři Hassenfeldové - polští emigranti - založili malou rodinnou firmu - HASsenfeldBROthers, vyrábějící školní pomůcky. Ovšem teprve jejich synové změnili firmu na HASBRO. Ve 40. letech se činnost firmy rozšířila na výrobu hraček, což přineslo šestinásobný nárůst obratů firmy! V následujícím desetiletí se již výrobky Hasbro prodávaly ve všech státech USA, aby pak následně v šedesátých letech pronikly na celý severoamerický kontinent. Dnes je Hasbro International jedním z největších výrobců her a hraček, jehož výrobky znají a milují děti na celém světě. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

Hasbro, specialista na hračky, je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a největším výrobcem deskových her na světě. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF.  Je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě - MonopolyHasbro ale nejsou jen Monopoly, ale také světoznámá hra Scrabble, výrobky Fur real friends, hry a stavebnice KRE-O, Littlest Pet Shop, My little Pony, Nerf, Play-Doh,  Playskool, Tonka, Transformers, Spiderman, Star Wars atd.