Monopoly Stavitelé CZ

Efekt lupa
  • 1 z 2

Vybudujte ostrov MONOPOLY!

  • 999 Kč 154 Kč –15 %
  • (>3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
845 Kč
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1.2 kg
Doporučený věk: od 8 let
Velikost produktu: 279x279x63 mm
 
Představujeme vám novou verzi Monopoly, kde strategie hraje hlavní roli! V nové hře Monopoly Stavitelé se nestaráte pouze o koupi budov – rovnou je budete stavět! Vydejte se na životní cestu plnou rozhodnutí přesně jako v klasické verzi hry Monopoly. Ve hře se ale budete muset postarat o obchodování s pracovní silou a materiálem, abyste svoje budovy využili. Čím více budov postavíte, tím víc bodů získáte. Kupujte nemovitosti. Kdykoli někdo hodí číslo uvedené na některé z vašich karet Kupní smlouva, obdržíte jeden stavební prostředek, např.: nákladní auto, jeřáb, bagr nebo loď. Obchodujte se svými stavebními prostředky, pak pomocí stavebních bloků něco postavte na vybraném místě na mapě a získejte body. Můžete buď postavit spoustu jednopatrových budov, nebo stavět do výšky! Hra končí v momentě, kdy má první hráč postavených všech 12 budov. Vyhrává hráč, který má v danou chvíli nejvíc bodů. Hra obsahuje hrací plochu, 4 figurky, 4 referenční karty, 16 karet Kupní smlouva, 20 karet Šance, 2 karty Stavitelský bonus, 80 kartonových žetonů s prostředky, 48 plastových stavebních bloků, 1 pastové apartmá, 2 kostky, balíček peněz, přihrádku na peníze, přihrádku na prostředky a návod. Hra je určena pro 2-4 hráče.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie firmy Hasbro započala ve 20. letech minulého století, byla založena v roce 1923 v USA, kdy dva bratři Hassenfeldové - polští emigranti - založili malou rodinnou firmu - HASsenfeldBROthers, vyrábějící školní pomůcky. Ovšem teprve jejich synové změnili firmu na HASBRO. Ve 40. letech se činnost firmy rozšířila na výrobu hraček, což přineslo šestinásobný nárůst obratů firmy! V následujícím desetiletí se již výrobky Hasbro prodávaly ve všech státech USA, aby pak následně v šedesátých letech pronikly na celý severoamerický kontinent. Dnes je Hasbro International jedním z největších výrobců her a hraček, jehož výrobky znají a milují děti na celém světě. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

Hasbro, specialista na hračky, je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a největším výrobcem deskových her na světě. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF.  Je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě - MonopolyHasbro ale nejsou jen Monopoly, ale také světoznámá hra Scrabble, výrobky Fur real friends, hry a stavebnice KRE-O, Littlest Pet Shop, My little Pony, Nerf, Play-Doh,  Playskool, Tonka, Transformers, Spiderman, Star Wars atd.